kõik kategooriad
EN

MEIST

Avaleht> MEIST

MEIST

Hunan Green Star Biotechnology Co., Ltd. (Green Star) on täielikult biolagunevaid materjale, PLA tooteid ja süsteemilahendusi pakkuv ettevõte, mille asutas Hiina tuntud ülikooli biomaterjalide uurimiskeskuse ekspertide ja arstide meeskond. .

Toodetel on suurepärane biolagunevus ja originaalsete polümeermaterjalide füüsikalised omadused, mis võivad asendada tavalisi naftakeemia plasttooteid. Ettevõte uuendab ja rikastab pidevalt oma tootesarja, mida saab laialdaselt kasutada põllumajandus-, toidu-, jäätmekäitlus-, farmaatsia-, elektriseadmete ja igapäevaste tarbekaupade pakendamiseks.

Missiooniga "Aidake vähendada ülemaailmset plastireostust ja edendada rohelist arengut maailmas", jätkab meie teadus- ja arendusmeeskond pidevalt uuendusi ja järgib rangelt tootmisstandardeid. Kõik meie tooted on läbinud Euroopa TUV ja Ameerika BPI poolt sertifitseeritud tööstuslikud kompostimisstandardid. Sellel pole mitte ainult suurepäraseid jõudlusi, vaid ka võrratuid eeliseid energiatarbimise ja süsinikdioksiidi (CO2) heite vähendamisel. Meie tooted on edukalt sisenenud Hiina, USA, Itaalia, Saksamaa, Kanada, Jaapani, Soome, Prantsusmaa, Brasiilia ja teiste riikide turgudele. Nõudlus välisturgudel on endiselt suur.

Meie tehas

ETTEVÕTTE MEESKOND